Sastanci predstavnika udruženja u Zagrebu povodom koncerta Frtutma Benda i Kiketa Budaliketa

Danas smo u Zagrebu održali , i ministrom-savjetnikom za kulturu u Ambasadi BiH, g. Dražen Gagulić.
Razgovarali smo o predstojećem koncertu u Zagrebu.
Zahvaljujemo se na toplom prijemu, podršci i inspirativnom razgovoru.
Veliko hvala i Džana Kahteran Hodžić iz BKUD “Sevdah” Zagreb na srdačnom prijemu u Zagrebačkoj džamiji i divnom gostoprimstvu! ❤️
Zahvalni smo što će nam Džana pomoći u promociji našeg projekta koji realizujemo u novembru, te svojim članovima i prijateljima poslati pozivnicu da nam se pridruže na događaju.
Radujemo se ponovnom susretu i saradnji koja spaja ljude, gradove i kulturu!
Projekat je podržalo Federalno ministarstvo za raseljene i izbjeglice.

Comments are closed

Forma sponzorstvo